MENGENLİ LOJİSTİK

HİZMETLERİMİZ


HİZMETLERİMİZ


Tüm Türkiye’ye olduğu gibi başta Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, İtalya, Rusya, Ukrayna, İran, Azerbeycan gibi 17 farklı ülkeye ve onlarca iş ortağımıza nakliye hizmeti sunmakta olan Mengenli Lojistik için ulaşılamaz hiç bir nokta yoktur. 316 Kalite izoleli ve izolesiz paslanmaz krom iso tanklarımız, normal krom tankerlerimiz ve aliminyum tankerlerimiz ile yurtiçi ve yurtdışı, Dünya standartlarında nakliye hizmeti sunuyoruz.. Aynı araçta 3 veya 5 değişik ürün taşınmasına elverişli tankerlerimiz bulunmaktadır.

Tek seferde 800 ton yükleyebilecek araç parkına sahibiz. Akaryakıt ve kimyevi madde taşıyan tüm şoförlerimiz ve araçlarımız ADR sertifikasına sahiptir. Ayrıca şoförlerimiz işe alındıklarında ISO ve OHSAS eğitimine tabii tutularak göreve başlamaktadırlar.

Tüm araçlarımız ARVENTO Araç takip sistemi ile her anı izlenmektedir. Böylece ürününüz nerede olduğu sizlere kesin olarak bildirilebilmektedir.

ÇİFT YÖNLÜ TAŞIMACILIK

İthalat ve ihracat hizmetlerimiz sayesinde çift yönlü olarak taşımacılık yapmaktayız.

TEHLİKELİ MADDE TAŞIMACILIK

Tehlikeli Maddelerin Kara Yoluyla Uluslararası Taşınmasına İlişkin Avrupa Antlaşması (ADR)* tehlikeli maddeyi “doğal özellikleri veya taşıma esnasındaki durumları sebebiyle genel emniyet ve düzeni, özellikle umumu önemli malların, insanların, hayvanların ve diğer canlıların sağlık ve hayatlarını tehlikeye sokan madde nesneler” olarak tanımlamaktadır. Mengenli Lojistik olarak, ADR standartları çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz lojistik faaliyetlerimiz ile tehlikeli madde taşımacılığında Türkiye’deki ve Avrupa’daki tüm noktalar arası kaliteli, güvenli ve çevre dostu dolaşım sağlıyoruz. Çalışmalarımızı Avrupa Kimya Endüstrisi Konseyi tarafından belirlenen SQAS sürdürülebilir emniyet ve kalite standartlarına uygun olarak yürütüyoruz.

GIDA ÜRÜNLERİ TAŞIMACILIĞI

Sirke, fındık füresi vb. sıvı gıda ürünlerinin global ağda kaliteli, güvenli ve çevre dostu dolaşımını sağlıyoruz. Gıda ürünleri lojistiğinde ısı kontrolü lojistik sürecin önemli bir parçasıdır. Mengenli Lojistik olarak, ısı kontrollü “Food Grade” ISO tank konteynerlerimiz ile gıda kimyasallarının yapılarının bozulmadan taşınmasını sağlıyoruz. Ayrıca gıda ürünleri taşıyan araçların, ürün tipine uygun ısıda yıkama ve arıtma işlemlerini gerçekleştirerek bütünleşik gıda ürünleri lojistiği ve kimyasal tanker yıkama hizmeti sunuyoruz. Türkiye’deki ve Avrupa’daki tüm noktalar arası gerçekleştirdiğimiz gıda ürünleri lojistiği faaliyetlerimizi Avrupa Kimya Endüstrisi Konseyi tarafından belirlenen SQAS* sürdürülebilir emniyet ve kalite standartlarına uygun olarak yürütüyoruz. Tamamı mobil iletişim sistemleriyle donatılmış araçlarımızla müşterilerimize gıda lojistiğinin tüm aşamalarını birebir takip olanağı sunuyoruz. Alanında uzman ekibimiz ve SRC 5 Tehlikeli Madde Taşımacılığı Sürücü Belgesi’ne sahip, deneyimli sürücü kadromuz ile iş sağlığı ve güvenliği yönetiminde İngiliz Standartlar Enstitüsü’nün OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Yönetim Sistemi kriterleri doğrultusunda çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Rusya Sıvı Yük Taşımacılığı , Azerbeycan Sıvı Yük Taşımacılığı , Gürcistan Sıvı Yük Taşımacılığı , Irak Sıvı Yük Taşımacılığı , Suriye Sıvı Yük Taşımacılığı , Bulgaristan Sıvı Yük Taşımacılığı , Romanya Sıvı Yük Taşımacılığı , Macaristan Sıvı Yük Taşımacılığı , Polonya Sıvı Yük Taşımacılığı , Ukrayna Sıvı Yük Taşımacılığı , Moldova Sıvı Yük Taşımacılığı , Hırvatistan Sıvı Yük Taşımacılığı ,, Sırbistan Sıvı Yük Taşımacılığı , Bosna Sıvı Yük Taşımacılığı , Arnavutluk Sıvı Yük Taşımacılığı , Makedonya Sıvı Yük Taşımacılığı ...

Mengenli Lojistik Tanıtım Filmi
Mengenli Lojistik Online Katalog
Mengenli Lojistik Yol Tarifi