MENGENLİ LOJİSTİK

ÇEVRE POLİTİKAMIZ


ÇEVRE POLİTİKAMIZ


Mengenli Lojistik olarak çevreye ve doğal yaşama saygı duyuyoruz. Çevresel kirlenmeye yol açabilecek tüm sorunlara karşı önlem alıyor ve çözümler üretiyoruz.

Filomuzdaki araçlarımız Avrupa standartlarında, yeşil motor olarak tabir edilen EURO V standartlarına uygun motorlara sahip, emisyon salınımı düşük, son model çevreye duyarlıdır. Ayrıca Mengenli Lojistik, sosyal sorumluluk ve önemli bir görev olarak gördüğü, doğal yaşamı koruma yönünde yürütülen proje ve çalışmaları da desteklemekte ve projelerde aktif rol almaktadır. sunmaktır.

İstanbul Sıvı Yük Taşımacılığı , Kocaeli Sıvı Yük Taşımacılığı , Bursa Sıvı Yük Taşımacılığı , Sakarya Sıvı Yük Taşımacılığı , Ankara Sıvı Yük Taşımacılığı , Bolu Sıvı Yük Taşımacılığı , Edirne Sıvı Yük Taşımacılığı , İzmir Sıvı Yük Taşımacılığı , Manisa Sıvı Yük Taşımacılığı , Diyarbakır Sıvı Yük Taşımacılığı , Antalya Sıvı Yük Taşımacılığı , Trabzon Sıvı Yük Taşımacılığı ,, Kars Sıvı Yük Taşımacılığı , Gaziantep Sıvı Yük Taşımacılığı , Adana Sıvı Yük Taşımacılığı , Tüm Türkiye Sıvı Yük Taşımacılığı ...

Mengenli Lojistik Tanıtım Filmi
Mengenli Lojistik Online Katalog
Mengenli Lojistik Yol Tarifi