MENGENLİ LOJİSTİK

VİZYON-MİSYON


VİZYON-MİSYON


Vizyonumuz teknolojik ve lojistik alt yapımız ile bu alandaki birikimlerimizi harmanlayarak siz değerli iş ortaklarımızın beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veren, her zaman olduğu gibi sektörde lider, çözüm üreten, yenilikçi ve güvenilir bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz talep ve istekleriniz doğrultusunda, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak tüm iş ortaklarımıza uzun vadede hem kaliteli hemde maliyet avantajlı çözümler sunarak tüm alt yapısını bu yönde kullanmaktır.

Başlıca hedefimiz kaliteli hizmet ve sizlerin memnuniyeti ilkesinden hareketle doğru çözümleri avantajlı maliyetlerle üretmek, verimlilik esasını devam ettirmektir. Tüm birikimimiz, planlama ve değerlendirme becerimiz ile insan kaynağımızı ve varolan tüm alt yapımızla uluslararası düzeyde tatmin edici çözümler sunmaktır.

İstanbul Sıvı Yük Taşımacılığı , Kocaeli Sıvı Yük Taşımacılığı , Bursa Sıvı Yük Taşımacılığı , Sakarya Sıvı Yük Taşımacılığı , Ankara Sıvı Yük Taşımacılığı , Bolu Sıvı Yük Taşımacılığı , Edirne Sıvı Yük Taşımacılığı , İzmir Sıvı Yük Taşımacılığı , Manisa Sıvı Yük Taşımacılığı , Diyarbakır Sıvı Yük Taşımacılığı , Antalya Sıvı Yük Taşımacılığı , Trabzon Sıvı Yük Taşımacılığı ,, Kars Sıvı Yük Taşımacılığı , Gaziantep Sıvı Yük Taşımacılığı , Adana Sıvı Yük Taşımacılığı , Tüm Türkiye Sıvı Yük Taşımacılığı ...

Mengenli Lojistik Tanıtım Filmi
Mengenli Lojistik Online Katalog
Mengenli Lojistik Yol Tarifi